Επειδή η οικολογική συνείδηση έχει μπει πια στις καρδιές όλων μας, έτσι και στην εταιρία μας αναζητάμε πάντα τρόπους και πρώτες ύλες για να μειώνουμε την αρνητική επίδραση μας στο περιβάλλον. Έτσι λοιπόν καταφέραμε να αναπτύξουμε την σειρά Silver με προϊόντα από πρώτες ύλες με ανακυκλωμένα χαρτιά κατά 30% και πρωτογενής χαρτόμαζα κατά 70% για την προμήθεια της αγοράς διατηρώντας ταυτόχρονα μια ισορροπία ποιότητας, υγιεινής και οικονομίας.
Χαρτί κουζίνας 1900 gr για επαγγελματική χρήση. Κωδ. 353